Forms Competition |
|
|
Myrgiotis Panayiotis |
2nd place, 10-12 yrs, Green Belt, 3rd Tao |
|
|
|
|
Chountasis Petros |
1st place, +18yrs, Brown Belt, 7th Tao |
|
|
1st place, +18yrs, Brown Belt, 3rd Budha |
|
|
1st place, +18yrs, Brown-Black, Weapons |
|
|
|
|
Katsika-Danopoulou Natalia |
2nd place, 8-12 yrs, White Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Koutsis Michalis |
2nd place, 8-12 yrs, White Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Terzis Vasilis |
2nd place, 6-8 yrs, White Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Lazaridou Eleni |
1st place, 8-10 yrs, Yellow Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Anagnostopoulos Fotis |
2nd place, 8-10 yrs, Yellow Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Stathopoulos Konstantinos |
3rd place, 8-10 yrs, White Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Pallis Yiannis |
1st place, 10-12 yrs, Yellow Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Kolympiri Elpida |
2nd place, 10-12 yrs, Orange Belt, 2nd Tao |
|
|
|
|
Michas Nikos |
2nd place, 10-12 yrs, Green Belt, 3rd Tao |
|
|
3rd place, 10-12 yrs, Green Belt, Budha |
|
|
|
|
Rallis Yiorgos |
1st place, 13-16 yrs, W-Y Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Vamvoukas Nikos |
2nd place, 13-16 yrs, Orange Belt, 2nd Tao |
|
|
|
|
Choupis Charis |
1st place, +16 yrs, W-Y Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Bountogianni Aggeliki |
2nd place, +18 yrs, W-Y Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Papageorgiou Eleni |
3rd place, +18 yrs, W-Y Belt, 1st Tao |
|
|
|
|
Giakoumis Antonis |
1st place, +18 yrs, Orange Belt, 2nd Tao |
|
|
1st place, +18 yrs, Orange Belt, 1/2 Budha |
|
|
|
|
Bitzeli Christina |
2nd place, +16 yrs, Orange Belt, 2nd Tao |
|
|
|
|
Pagkalou Nota |
2nd place, 10-12 yrs, Green Belt, 3rd Tao |
|
|
|
|
Andritsos Yiannis |
2nd place, +16 yrs, Orange Belt, 2nd Tao |
|
|
|
|
Palla Rania |
3rd place, +18 yrs, Orange Belt, Budha |
|
|
|
|
Point Fighting |
|
|
Bitzeli Christina |
1st place, +16 yrs, W-Y-O Belt |
|
|
|
|
Kamitsou Natalia |
2nd place, 13-16 yrs, B-B Belt |
|
|
|
|
Karadakis Konstantinos |
1st place, 13-16 yrs, B-B Belt |
|
|
|
|
Kantarelis Thanasis |
2nd place, +16 yrs, W-Y-O Belt, Light Weight |
|
|
|
|
Mpenetatos Marios |
2nd place, +18 yrs, W-Y-O Belt, Heavy Weight |
|
|
|
|
Giakoumis Antonis |
3rd place, +18 yrs, W-Y-O Belt, Heavy Weight |
|
|
|
|
Kolympiri Elpida |
3rd place, 10-12 yrs, W-Y-O Belt |
|
|
|
|
Voulgaris Dimitris |
3rd place, 10-12 yrs, W-Y-O Belt, Heavy Weight |
|
|
|
|
Saridakis Yiorgos |
2nd place, 10-12 yrs, G-B Belt, Heavy Weight |
|
|
|
|
Kostaras Yiannis |
3rd place, 13-15 yrs, W-Y-O Belt, Heavy Weight |
|
|
|
|
Kalavrouziotis Yiannis |
3rd place, +16 yrs, W-Y-O Belt |
|
|
|
|
Pallis Yiannis |
2nd place, 10-12 yrs, W-Y-O Belt |
|
|
|
|
Stathopoulos Konstantinos |
1st place, 8-10 yrs, W-Y-O Belt, Light Weight |
|
|
|
|
Pagkalou Nota |
2nd place, 10-12 yrs, G-B Belt |
|
|
|
|
Michas Nikos |
2nd place, 8-10 yrs, G-B Belt |
|